خانه مادرم پر است از کشوهایی از ظروف چینی نامتناسب

چیزهای خوب برای لذت بردن هستند، حتی اگر گاهی اوقات شکسته شوند

این پست در ابتدا در 7 فوریه 2022 از The Move منتشر شد، مکانی برای ویراستاران و نویسندگان Eater تا توصیه‌ها و نکات غذایی حرفه‌ای خود را فاش کنند.

گاهی متفکرانه، گاهی عجیب و غریب، اما همیشه کسی می‌خواهد به سوی ظرف یکبار مصرف حرکت کند. اکنون مشترک شوید.

یکی از نتایج ممتاز و همچنین فوق‌العاده بزرگ عضویت در خانواده‌ای که چندین نسل در ایالات متحده بوده‌اند این است که ما زمان زیادی برای جمع‌آوری چیزهای زیادی داشته‌ایم.

خانه مادرم پر است از کشوهایی از ظروف چینی نامتناسب، جام های شراب کریستالی حکاکی شده، و هر دو نقره ای که مادربزرگم در حدود 28 سالگی برای خودش گرفت.

او فکر می کرد که تا آخر عمر مجرد خواهد بود. نقره ای که در عروسی اش دریافت کرد. چه افتخار است که مباشر این عتیقه جات باشم – و همچنین چه دردناکی.

این دردناک است زیرا سنت بر این است که چیزهایی مانند چینی عروسی و کریستال و تابلو نقاشی فقط در “مقامات خاص” استفاده می شود، که برای اکثر مردم به “هرگز” ترجمه می شود.

شما ظروف Ikea یا Crate & Barrel خود را برای استفاده روزمره دارید، و سپس ظروف چینی زیبای شما در یک کمد می نشیند و گرد و غبار را جمع می کند.

حتی اگر به سختی فضای کافی در آپارتمان خود داشته باشید، زیرا بسیار زیبا و ظریف است. و اگر موفق شدید فرصتی برای استفاده از آن پیدا کنید،

دردسر تمیز کردن خودکار رنگی فانتزی زیرا همه می گویند که نباید آن را از ماشین ظرفشویی عبور دهید.

اما لازم نیست اینگونه باشد. نفس عمیق بکشید، ناپایداری همه چیز را بپذیرید و فقط شروع به استفاده از چینی فانتزی خود کنید.

 

 • منابع:
  1. Stop Worrying and Start Using Your Fancy China
 • تبلیغات:
   1. حاصلخیزی خاک با کود مرغی
   2. مختل کردن هوای خانه با فرش
   3. الفین فرش پرفروش ترین الیاف در بازار
   4. میگو دارای خواص ضد التهابی است